Bajaj Discover 150

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Kvě27

 

Indická společnost Bajaj patří mezi jedny z nejpopulárnějších výrobců motocyklů na indickém trhu.

Její poslední výtvor, nazvaný Bajaj Discover 150, se pak jistě zařadí po bok těch nejlépe prodávaných modelů. Motocykl je poháněn čtyřtaktním vzduchem chlazeným DTS – i motorem o obsahu 144 ccm, který produkuje okolo 14 koní při 7 500 otáčkách za minutu. Tento motor také zefektivňuje spalování a zajišťuje tak lepší kombinaci spotřeby a výkonu. K motoru se připojuje moderní pětistupňová převodovka, nechybí dokonce ani funkce Ride Control pro lepší účinnost paliva.


Bajaj si dalo také záležet na designu, a tak se nové Discover 150 může pochlubit celočernou barvou dílčích částí karoserie, utvrzující každého v tom, že se jedná o moderní, sportovně laděný stroj. Zajímavá grafika pak celý design ještě více ozvláštňuje, zatímco LED koncová světla a litá kola posouvají tento motocykl o třídu výš. Bajaj si dal záležet také na provedení odpružení, které je velice kvalitní a zajišťuje pohodlí pro jezdce i spolujezdce v každém terénu.


Motocykl, se stejně jako většina moderních strojů dané kategorie, spouští elektrickým startérem. Disponuje také indikátorem stavu baterii, na kterém můžete sledovat, jestli máte baterii dostatečně nabitou. Využitá baterie je však bezúdržbová, a tak krom občasného nabití nehrozí, že byste se o ni museli starat nějak víc. Brzdy jsou kotoučové o průměru 240 mm na předním kole, zadní brzda je 130 mm bubnová.
Nádrž pojme 8 litrů paliva, rozvor motocyklu je 1305 mm, světlá výška 165 mm. Pohotovostní hmotnost motocyklu činí 121 kg. Ačkoliv ještě nebyla zveřejněna cena, jisté je, že je tento motocykl zajímavou alternativou pro indický trh.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy