Děsivé nehody na Mulhollandu

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Tuning

Říj12

 

Většina motocyklových nehod působí velice děsivě.

V následujících videích uvidíte ty, které se staly na Mulhollandu, nehodami proslulé silnici. První z nich skončila naštěstí jen odřeninami a naraženinami, ačkoliv škoda na motocyklu Honda 600RR nebyla zrovna nejmenší, neboť byl výrazně poškozen při pádu na zem.


Ve druhém videu pak uvidíte další z hrozivě vyhlížejících nehod, při které si jezdec zalétal i vzduchem – opět však naštěstí vše dobře dopadlo.


Mulholland Drive je silnice v kalifornském Los Angeles, pojmenovaná po slavném inženýrovi Williamu Mulhollandovi. Silnice prochází pohořím Hollywoodu a protíná také například údolí San Fernando. Tato silnice se stala námětem několika filmů jako je například thriller z roku 2001 Mulholland Drive či známý snímek z roku 1981 Král kopce. Mulholland Drive se objevila také ve videohře Grand Theft Auto.


Není divu, že si autoři tuto silnici tak často vybírají – kromě nádherných výhledů na Los Angeles, které nabízí, je také velice nebezpečná – zejména motorkáři v těchto lákavých zatáčkách velmi často přecení své jízdní schopnosti a končí na zemi, mnohdy se jedná o dosti děsivé pády.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy