Hero Honda Passion Pro

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Čer8

 

Honda se rozhodla pro indický trh připravit hned dvě novinky – druhá z nich se jmenuje Passion Pro.

Honda Passion Pro je motocykl navržený s ohledem na všechna pravidla aerodynamiky, má zcela elegantní design, který má však také potřebnou dávnu agresivity. Honda navíc připravila výběr z celé škály působivých barevných kombinací – černo – červenou sportovní kombinaci, modrou Vibrant, stříbrnou Force, sportovní červenou, černou a mrazivě modrou a Palace Maroon.


Honda také nešetřila s technologiemi, a tak se nové Passion Pro může pochlubit například digitálním analogovým rychloměrem či všemi potřebnými indikátory. Nechybí také moderní výkonná dvojitá světla či kotoučové brzdy.
Motocykl je poháněn efektivním čtyřtaktním vzduchem chlazeným jednoválcovým motorem o zdvihovém objemu 97, 2 ccm. Tento motor je schopný vyprodukovat 7, 8 koní při 7500 otáčkách za minutu. K motoru se připojuje moderní čtyřtaktní převodovka.


Pokud jde o rozměry, na délku nová Honda měří 1980 00, rozvor je 1235 mm. Sedadlo je ve výšce 795 mm, a tak je tento motocykl vhodný i pro menší jezdce. Palivová nádrž pojme až 12, 8 litrů paliva, přičemž 1 litr připadne na rezervu. Pohotovostní hmotnost je 119 kg – to je na takový motocykl velice dobrá hmotnost a předurčuje ho k tomu stát se všestranným pomocníkem.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy