Hero Honda Splendor NXG 2012

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Kvě31

 

V letošním roce není o novinky nouze – dalším novým strojem na scéně je Hero Honda Splendor NXG.

Motocykl je poháněn zajímavým vzduchem chlazeným čtyřtaktním jednoválcem o obsahu 97, 2 ccm produkujícím 7, 8 koní (5, 74 kW)při 7500 otáčkách za minutu. K motoru se připojuje vícelamelová mokrá spojka a čtyřrychlostní převodovka.
Stroj byl navržen tak, aby si dokázal poradit s každým terénem a svému jezdci nabídnul tisíce kvalitně ujetých kilometrů. Design byl navržen s ohledem na aerodynamiku, nechybí mu však dostatek stylu a sportovního charakteru. Výhodou je také elektrické startování, které je mnohem pohodlnější. Rám stroje je dvojitý kolébkový, poskytuje dostatečnou tuhost.


Pokud jde o rozměry, na délku měří Hero Honda Splendor NXG 1965 mm, výška je 1095 mm a rozvor 1235 mm. Sedadlo najdeme ve výšce 785 mm, stroj je tak vhodný i pro jezdce menšího vzrůstu nebo pro ty, kteří dávají přednost vzpřímenějšímu posedu. Palivová nádrž pojme až 9, 5 litru, pohotovostní hmotnost stroje je krásných 112 kg.


Hero Honda nabízí také průlomový dvouletý záruční balíček, ve kterém máte po určitém počtu ujetých kilometrů či po uplynulých dnech od data zakoupení, nárok na servis zdarma. Tento stroj je tak naprosto ideální pro začínající jezdce nebo pro ty, kteří hledají nějaký méně výkonný motocykl například pro cestování do zaměstnání či po městě.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy