Luxusní cruiser Victory Vision 2012

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Kvě23

 

Pokud jde o luxusní křižníky, je na trhu opravdu z čeho vybírat.

Pokud ale hledáte motocykl, který bude mít i duši, je Victory Vision tím pravým modelem pro Vás. Tento luxusní cruiser má nezaměnitelný charakter plný luxusu a pohodlí. Victory Vision má také nezaměnitelný design, díky plné pevné kapotáži.
Tento stroj se výborně hodí především na turistiku, a to díky bočním odkládacím schránkám a zadnímu uzamykatelnému kufru s 29 litry prostoru. Kufr zároveň slouží jako pohodlné opěradlo pro spolujezdce a nacházejí se v něm integrované audio reproduktory spárované s těmi v kapotáži. Ke zvýšení pohodlí slouží také čelní sklo s elektricky regulovatelnou výškou, vyhřívaná sedadla či vyhřívané rukojeti řidítek.


Srdcem Victory Vision je dokonale vyvážený vzduchem chlazený V-Twin motor o zdvihovém objemu 1731 ccm. K motoru se připojuje šestistupňová overdrive převodovka. Nechybí ani propracovaný elektronický systém vstřikování paliva se dvěmi 45 mm škrticími klapkami.
Pokud jde o rozměry, motocykl respektuje klasické míry cruiserů – na délku měří 2629 mm, sedadlo se nachází ve výšce 673 mm. Suchá hmotnost motocyklu je 394 kg, přesto je překvapivě velice obratný i ve městě.


Victory Vision 2012 se bude prodávat hned v několika barevných variantách, a to Sunset Red a černé carbonové grafice, Imperial Blue a ocelově šedé, bronzově – pískovcové barvě Mist Metallic či klasické Solid Black a Vogue Silver. Cena prozatím zveřejněna nebyla.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy