Moto Guzzi V7 2012 Racer

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Kvě5

 

Poprvé byl tento motocykl postaven již v roce 2008, jako motocykl inspirovaný sérií V7 ze 70tých let, nyní se však opět vrátil a v mnohem lepším balení.

Moto Guzzi V7 2012 Racer v sobě kombinuje klasický retro vzhled a moderní technologie. Na první pohled zaujme zejména svým retro designem – sportovním sedadlem a speciálními stupačkami či aerodynamickým krytem zadní části, opatřeným také závodním číslem ve stylu let sedmdesátých.


O pohon se stará čtyřtaktní V – Twin motor o obsahu 744 ccm, který byl z více než 70 % přepracován oproti původní verzi a byl také přidán systém elektronického vstřikování paliva Weber - Marelli. Díky tomu došlo ke zlepšení spotřeby paliva a snížení emisí CO2. K motoru se připojuje moderní pětistupňová převodovka a suchá spojka. Maximální výkon tohoto stroje činí 35, 5 kW, což je na motocykl tohoto typu více než dostačující.


Rám Moto Guzzi V7 2012 Racer je vytvořen z oceli zkombinované s vyměnitelnými prvky. Brzdy nemohl dodat nikdo jiný, než společnost Brembo – na předním kole najdeme 320 mm plovoucí kotouč z nerezové oceli, na zadní brzdě 260 mm kotouč rovněž z nerezové oceli. Motocykl byl obut do sportovně laděných pneumatik Pirelli Sport Demon.
Sedlo se nachází velice nízko, pouhých 805 mm nad zemí, a tak je tento motocykl dobrou volbou i pro jezdce menšího vzrůstu. Potěšující je také nízká hmotnost motocyklu – váží jen 198 kg. Palivová nádrž přitom pojme 17 litrů paliva, takže se nemusíte bát, že byste s ním příliš daleko nedojeli.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy