Nejlepší motorkářské filmy

Vložil: Michaela M v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Únr10

 

Motorkářských filmů je poměrně dost. Které však jsou ty opravdu nejlepší?

 

Podle statistik a nejrůznějších průzkumů je nejpopulárnějším filmem Harley – Davidson a Marlboro Man, natočený v roce 1991 a obsazený herci Donem Johnsonem a Mickey Rourkem.
Druhý se umístil film Top Gun, natočený roku 1986, ve kterém hlavní roli ztvárnil Tom Cruise.
Další příčku obsadil film Biker Boyz, natočený roku 2003, ve kterém se to opravdu hemží motocykly takřka všechn značek a herci jako je Laurence Fishburne, Kid Rock, Salli Richardson, Orlando Jones či Brendan Fehr.
Jako další skončil známý film Torque, natočený roku 2003 se hvězdami Martinem Hendersonem, Ice Cubem, Jay Hernandezem a Mattem Schulzem.
Za tímto snímkem se umístil film staršího data Malý a velký Fauss Halsy, natočený již roku 1970, obsazený herci jako je Robert Redford, Michael J. Pollard či Lauren Hutton.
V nejlepší desítce se umístil i snímek Brown Bunny z roku 2003, ve kterém hlavní roli sehrál Vincent Gallo.
Dalším filmem se stal The Canonball Run z roku 1981, ve kterém hráli Peter Fonda a Bert Convy.
Oblíbeným filmem je i Jak ztratit kluka v 10 dnech z roku 2003, obsazený herci Matthewem McConaugheym a Kate Hudson.
Předposledním filmem jsou Pekelní andělé 69, natočeni roku 1969 a obsazeni oblíbenými herci jako je Sonny Barger, Tom Stern, Jeremy Slate či Conny Van Dyke.
Poslední příčku obsadil snímek C. C. and Company : Chrome Chearts. Tento film byl natočen roku 1970 s herci Joem Namathem, Williamem Smithem a Ann – Margret Ollson.

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy