Nový model rukavic Weise Aztec

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Čer14

 

Společnost Weise nedávno otevřela své distribuční centrum v Severní Americe a na počest této události představila zbrusu nové rukavice.

Rukavice Aztec jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže s integrovanou výztuhou přes prsty. Vnitřek rukavic je opatřen měkkou podšívkou využívající nejnovější technologii McFit. Novinka je navržena přesně tak, aby pohodlně padla na jezdcovy ruce a zároveň aby se dala skrýt pod rukávy kožených i textilních motocyklových bund a nikam neklouzala.


Nechybí ani strečové panely mezi prsty, díky kterým se zvyšuje jezdcovo pohodlí a cit v ruce. Na horní straně prstů jsou pak umístěny průduchy navyšující komfort při nošení v horkých dnech. Díky těmto průduchům je navíc zabráněno tomu, aby se rukavice kroutily a krabatěly vlivem kombinace slunečního světla a vlhka z potu.
Weise novinku připravila hned ve dvou barevných variantách – zcela černé a kombinaci černo / bílé, obě barevné verze jsou dodávány ve velikostech od S až po 3 XL. Prodejní cena byla stanovena na 80 dolarů.

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy