Přestavba od Stockwella

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Tuning

Srp12

 

Charlie Stockwell se věnuje přestavbám motocyklů již velice dlouhou dobu, po patnáct let je pak zaměřen především na motocykly Harley – Davidson.

Jeho nápady jsou opravdu inovativní, rád posouvá hranice designu. Na jeho motocyklech můžeme vidět odvážný a velice moderní mix nejrůznějších stylů – od klasického retro pro futuristické nezvyklé tvary. Mezi jeho nejznámější přestavěné motocykly patří například slavný Warr Bobbers ve vintage designu či „24“ Boardtrack Softail.


Jednou z jeho posledních přestaveb se stal Harley – Davidson Crossbones, kombinující v sobě styly Dálného východu i typické Kalifornie 70tých let.
Charlie zachoval původní podvozek, motor, převodovku i veškerou elektroinstalaci pro zachování kvality motocyklů značky H – D. Zbytek motocyklu je však zcela přepracován – blatníky byly ručně vyráběny v Japonsku, na sedlo a boční brašny bylo využito ručně šité italské kůže a rukojeti se stupačkami byly přetransformovány do mědi.

Charlie také zapracoval na čelním světlometu, které ještě více snížil, aby lépe vynikly vidlice a pružiny. Ohromující a velice působivá je také barevná kombinace laku.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy