Přestavěné staré Hondy

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Jiné

Čer6

 

Moderní motocykly mají bezesporu skvělý design i jízdní vlastnosti – i ty staré však měly mnoho předností.

Ačkoliv jsou již dnes tyto starší motocykly překonané a svou maximální rychlostí by nemohly vzdorovat dnešním modelům, mají svůj charakter a kouzlo, které je činí pro mnoho lidí stále velice zajímavými.


Mezi tyto dnes již poněkud zastaralejší kousky patří například Honda CT 110 – motocykl, který z výrobní linky sjel poprvé v roce 1980 a stále se vyrábí. Tato Honda se stala populární zejména díky své spolehlivosti, která ji učinila tím pravým strojem pro dojíždění do zaměstnání i občasné vyjížďky po okolí.


Nadšenci z australského Melbourne, říkající si Post Modern Motorcycles, se rozhodli tomuto stroji vrátit takřka zapomenutou slávu a představili ho hned v několika verzích, jako je například „Junk Mail“ – motocykl sestavený ze zbytků povalujících se okolo garáže či „Dear John“, motocykl laděný do military barev.
Kromě toho vytvořili mnoho dalších originálně přestavěných motocyklů se skvělými jmény jako je „Post Mortem“ či „Pinko Bastard“. Ceny těchto originálů začínají na 5000 australských dolarech.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy