Sluchátka pro motorkáře

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Novinky

Dub17

 

Také kolem sebe neustále slyšíte, že by motorkáři rozhodně neměli poslouchat hudbu za jízdy?

Toto nabádání ale není bezpředmětné – snadno pak totiž dojde k přeslechnutí důležité dopravní události a snadno ztratíte přehled o dění v okolí. Společnost EarHero však nyní přišla s řešením, které by tuto nepříjemnou situaci mohlo snad vyřešit jednou pro vždy.


Společnost vyrobila speciální sluchátka v podobě špuntů do uší, které byly vytvořeny tak, aby uživateli stále umožňovaly být v kontaktu s okolím. Zjednodušeně dochází k místení zvuků přicházejících z okolního prostředí s těmi, které přicházejí zevnitř. Tato speciální sluchátka se budou vyrábět hned ve dvou variantách – každá z nich Vás však přijde na 150 dolarů, což je poměrně hodně. Pokud ale bez hudby nevydržíte ani během jízdy, pak je to jistě dobrá investice.


Pokud ale stále trváte na klasické, mnohem levnější variantě sluchátek, neměli byste si nechat ujít speciální držák, zabraňující tomu, aby se Vám sluchátka zamotala do sebe. Společnost Earphone Tidy vytvořila držák v podobě lidského ucha, okolo velice snadno obmotáte kabely a v případě potřeby je zase snadno rozpletete. Užitečná pomůcka!
Ať už si vyberete jakoukoli variantu, mějte stále na paměti, že nejdůležitější je být stále ve střehu a bedlivě sledovat okolí.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy