Sportovní balíček pro Hondu Fireblade

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Tuning

Říj2

 

Omrzela Vás už Vaše sériová Honda CBR1000RR Fireblade?

Anglická pobočka Hondy nyní na trh uvádí speciální sportovní balíček, se kterým změníte vzhled svého motocyklu doslova k nepoznání. Do prodeje by se měl dostat již koncem tohoto roku a dostupný bude jako pro verze bez ABS, tak i pro verze tímto systémem disponující. Pokud jste tak šťastnými majiteli této Hondy, můžete si balíček přát třeba pod stromeček :-)


Prodejní cena však nebude zrovna nejnižší – byla stanovena na 599 liber pro verzi s ABS a na 699 liber za standardní verzi. Součástí balíčku však je nový displej, vylepšené velice pohodlné sedadlo, působivý výfuk Akrapovič, vzhledově zajímavá nová kola a také zbrusu nový design – motocykl bude opatřen zlatým lemováním, bílými koly a HRC nálepkami na celé kapotáži, takže již na první pohled bude patrné, že se nejedná o běžnou sériovou verzi, se kterou se na silnicích setkáváme takřka denně.


Za příplatek je možné objednat si grafitově černé provedení s černými koly. Už teď je o tento sportovní balíček velký zájem, a to nejen v Anglii. Je tak vysoce pravděpodobné, že se s některým s takto vylepšených motocyklů setkáte během svých cest, ať už po Evropě nebo mimo ni.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy