Tuning pro kola

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Tuning

Říj16

 

Pokud se rádi odlišujete, Stripe Rim je tím pravým produktem pro Vás.

Firma začala původně podnikat jen v čistě motocyklové oblasti, velice rychle však začala dostávat nabídky od majitelů automobilů, kol, koloběžek a dalších motorových i nemotorových dopravních prostředků. A v čem že spočívá vlastně její úspěch? Umožní svým zákazníkům odlišit se od davu a podpořit vlastní individualitu zlepšením vzhledu a stylu jejich vozu či motocyklu.


Nejnovějším produktem je reflexivní Rim Stripe, unikátní produkt umožňující jezdcům supersportů, automobilů, ale i ostatním účastníkům provozu být dobře vidět při nočních jízdách. Rim Stripe je navíc nabízen v mnoha barevných variantácz tak, aby plně korespondoval s barvou Vašeho stroje. Existuje navíc možnost nechat si vyrobit odstín přesně na míru.


Samotná instalace Rim Stripe je velice snadná a probíhá ve třech jednoduchých krocích. Nejdříve je nezbytné odmastit ráfky kol od nečistot a oleje, ideálně prostředkem na okna či čistým alkoholem. Pak už stačí proužek upravit do požadované polohy a upevnit ho. Nezbytná je však také závěrečná kontrola přibližně hodinu po skončení Vaší práce, během které je nutné dávat dobrý pozor na mezery či špatné upevnění.
Velkou výhodou Rim Stripe je také jeho cenová dostupnost – dovolit si ho tak může opravdu každý na rozdíl od jiných výrobků některých tuningových společností. Navíc bude Váš stroj k nepřehlédnutí a získá si svůj osobitý vzhled.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy