Victory High Ball 2012

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Recenze

Kvě15

 

Společnost Victory moc dobře ví, jak vyrobit jedny z nejkrásnějších motocyklů na trhu.

Mezi tyto top motocykly se bezesporu řadí i Victory High Ball, motocykl vhodný zejména pro ty, kteří si potrpí na estetiku a prestiž. Srdcem tohoto stroje je čtyřtaktní motor Freedom V-Twin o obsahu 1731 ccm, který produkuje 97 koňských sil. S tímto motorem je jízda neočekávaně plynulá a živá. K motoru se připojuje moderní šestistupňová převodovka a mokrá vícelamelová spojka.


Victory High Ball disponuje krátkým předním blatníkem, který však svou funkci plní na výbornou a širokými 16-ti palcovými koly s bílými bočnicemi, navrženými v lasickém stylu. Kola byla obuta do kvalitních pneumatik Dunlop Cruisemax. Motocykl si zachovává matně černo – bílé schéma, navíc doplněné o působivé malované logo, které tomuto stroji propůjčuje nezaměnitelný vzhled.


Na předním kole najdeme dvojitý 300 mm plovoucí kotouč se 4 pístky, na kole zadnímpak 300 mm plovoucí kotouč se 2 pístky, díky nimž dokáže tento výrazný stroj včas zabrzdit. Palivová nádrž pojme až 17 litrů paliva, tedy takřka shodně s konkurenčními stroji ve stejné kategorii. Suchá hmotnost Victory High Ball je poměrně velká – 300 kg, přesto je stroj při jízdě velice obratný a svižný.
Pokud chcete motocykl, který nikdo nepřehlédne a se kterým si zároveň užijete pohodlnou jízdu, mohl by Victory High Ball být tím pravým strojem pro Vás.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy