Zlepšovák na dotykové obrazovky

Vložil: Admin v 00:00:00 Kategorie: Novinky

Kvě21

 

Mnozí z nás holdují moderním technologiím i na motocyklu – co ale s často překážejícími rukavicemi?

Většina moderních přístrojů jako jsou GPS, hudební přehrávače, smartphony a podobně, disponují dotykovými obrazovkami. Při normálním užívání to není na škodu, problém však nastává v okamžiku, kdy se takovéto obrazovky potřebujete dotknout v motorkářských rukavicích. Většina zařízení na takový dotyk prostě nereaguje a sundávat rukavice při jízdě je nebezpečné.


Alice Ning nyní přišla s řešením, které umožňuje ponechat si Vaše stávající rukavice i moderní zařízení. Vymyslela totiž speciální štítek TapCaps, který má tvar otisku prstu. Tento štítek jednoduše přilepíte na své rukavice a díky tvaru otisku prstu si budou obrazovky „myslet“, že se jich dotýkáte normálním prstem.


Tento projekt je však teprve v začátcích a k tomu, aby se mohl zcela vyvinout bude potřeba velkých finančních příspěvků. Přispět však může každý, a to zcela libovolnou částkou, počínaje 1 dolarem a konče 15 000 dolary.
Doufejme, že Alice Ning pro svůj TapCaps získá potřebné finance co nejdříve a tento užitečný produkt se dostane i do volného prodeje.
 

Zpět na seznam článků

Ico_linkTrvalý odkaz

Kategorie Odkazy